Katalog firm Press Rzeszów

Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej
Nie masz czasu na pieczenie chleba w domu, a może nie jesteś najlepszym piekarzem i wolisz nie zabierać się za pieczenie? Jeżeli chcesz poczuć smak wysokiej jakości domowego chleba, koniecznie musisz spróbować tego z Pstrągowej! W ośrodku wypoczynkowym Siedliska Janczar zlokalizowanym w Pstrągowej w okolicy Rzeszowa i Strzyżowa znajdziemy rozbudowane zaplecze gastronomiczne, które jest tworzone przez doświadczone i wykwalifikowane osoby przygotowujące przepyszne jedzenie, a także zajmujące się organizacją wydarzeń kulturalnych i okolicznościowych, np. imprezami firmowymi http://www.siedliskojanczar.pl/blog/impreza-integracyjna-w-siedlisku-janczar.html czy spotkaniami rodzinnymi, a nawet weselami. 

Ośrodek wypoczynkowy znany jest z możliwości biesiadowania przy ognisku, degustacji potraw z regionu przygotowanych ze składników od lokalnych dostawców, a także z pokazów pieczenia chleba i relaksujących wycieczek po mało znanych zakątkach województwa, które związane są z przebywaniem w otoczeniu nieskalanej natury.

W Siedlisku Janczar oprócz karczmy i chaty grillowej powstała mała piekarnia, w której wypiekane są chleby z mąki orkiszowej oraz mąki pszennej. Warto wspomnieć, że proces pieczenia chleba w Siedlisku Janczar wykonywany jest od podstaw, a więc od samodzielnej uprawy zboża, przemielenia go na mąkę i wykorzystania w rodzinnych przepisach. Domowa receptura przygotowania ciasta pozwala na uzyskanie aromatycznego chleba, który nie tylko będzie przepięknie pachniał, ale przede wszystkim wyjątkowo smakował - skórka będzie delikatnie chrupka, natomiast wnętrze chleba będzie miękkie i puszyste. Domowy chleb na Pstrągowej wypiekany będzie w specjalnie przygotowanym piecu ogrzewanym drewnem, co doda końcowemu produktowi wyjątkowego zapachu. Weekendowa piekarnia Siedliska Janczar wypieka domowe chleby na własnym zakwasie i produktach pochodzących wyłącznie z posiadanych upraw, dzięki czemu chleb jest produktem ekologicznym, dzięki któremu możemy wspierać lokalny biznes.

POLECANE FIRMY

kartony archiwizacyjne Prawnik Rzeszów schody rzeszów

Inne porady w tym temacie

Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Squash http://squash-rzeszow.pl/  to dyscyplina sportowa, która polega na odbijaniu piłeczki kauczukowej o ścianę, mieszcząc się w liniach boiska w sposób, który maksymalnie utrudni przeciwnikowi odbicie piłki
Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Nie masz czasu na pieczenie chleba w domu, a może nie jesteś najlepszym piekarzem i wolisz nie zabierać się za pieczenie? Jeżeli chcesz poczuć smak wysokiej jakości domowego chleba, koniecznie musisz spróbować tego z Pstrągowej!
Co o hotelach warto wiedzieć

Co o hotelach warto wiedzieć

Planujesz weekend poza miastem? Wyjeżdżasz służbowo i planujesz przedłużyć pobyt w hotelu, by pozwiedzać lokalne atrakcje? Wspaniale! Aktywny wypoczynek to doskonały sposób nie tylko na relaks, ale też edukację i podładowanie baterii.
Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maxdrop od marki Hasborg to innowacyjne urządzenie, które przeznaczone jest do użytku w małych oraz średnich zakładach produkujących ciastka. Maszyna jest jednogłowicowym, wielofunkcyjnym automatem, który umożliwia pracę z ciastem