Katalog firm Press Rzeszów

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop
Maxdrop od marki Hasborg to innowacyjne urządzenie, które przeznaczone jest do użytku w małych oraz średnich zakładach produkujących ciastka. Maszyna jest jednogłowicowym, wielofunkcyjnym automatem, który umożliwia pracę z ciastem parzonym, kruchym, biszkoptowym, kokosowym czy muffinami. Zadaniem Maxdrop jest dozowanie rozmaitych ciastek - m.in. maczków, kokosanek, piegusków czy bez.

Maxdrop https://www.hasborg.pl/produkt/maxdrop.html to bez wątpienia urządzenie innowacyjne. Maszyna dostosowana jest do pracy z ciastami twardymi oraz półpłynnymi, dzięki czemu pozwala na produkcję wielu rodzajów słodkości. Automat został wyposażony w solidne wałki z nacięciami ze stali nierdzewnej. W podstawowej wersji Maxdrtop posiada specjalną listwę z obrotowymi dyszami o różnych końcówkach formujących. Co więcej, w konstrukcji maszyny zastosowano moduł odpowiadający za podnoszenie stołu, działający w oparciu o mimośrody. Cały system działa bezawaryjnie, wydajnie i energooszczędnie.

Zaletą automatu Maxdrop jest możliwość pracy w dwóch trybach - szybkim oraz wolnym. Do pracy w trybie wolnym potrzebny jest tylko jeden operator i jego obowiązkiem jest dokładanie tac w przedniej części maszyny. W tym przypadku proces formowania ciastek przebiega w czasie transportu tacy. Z kolei do pracy w szybkim trybie konieczne są dwie osoby. Jedna z nich musi podawać tace z tyłu, a druga odbierać je z przodu. Maxdrop umożliwia produkcję ciasteczek o wielu formach, kształtach czy długościach. Dodatkowo, zastosowanie systemu obniżania wysokości stołu zapewnia możliwość produkcji wyrobów wielopoziomowych.

Wysokiej jakości Maxdrop posiada dotykowy panel sterujący w kilku językach, a także moduł WiFi, zapewniający stały kontakt z grupą serwisową oraz możliwość dokonywania zmian ustawień i napraw zdalnie, bez konieczności wyjazdu do klienta. Maxdrop umożliwia zapisywanie autorskich receptur na karcie SD i został wykonany z bardzo solidnej stali nierdzewnej.

POLECANE FIRMY

kartony archiwizacyjne Prawnik Rzeszów schody rzeszów

Inne porady w tym temacie

Posypywanie wyrobów cukierniczych - nowoczesny posypywacz zintegrowany

Posypywanie wyrobów cukierniczych - nowoczesny posypywacz zintegrowany

Jeśli prowadzisz piekarnię lub cukiernię i poszukujesz najwyższej jakości maszyn do wyposażenia swojej firmy, posypywacz zintegrowany marki Hasborg (producent maszyn cukierniczych) z pewnością przyciągnie Twoją uwagę. Głównym zadaniem
Maszyny cukiernicze nie tylko do dużych zakładów produkcyjnych

Maszyny cukiernicze nie tylko do dużych zakładów produkcyjnych

Założenie cukierni lub piekarni to ciekawy pomysł na biznes, jednakże należy pamiętać, że zarówno zakład przydomowy, jak i o większej powierzchni użytkowej należy odpowiednio wyposażyć w sprzęty wysokiej jakości, które spe
Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Squash http://squash-rzeszow.pl/  to dyscyplina sportowa, która polega na odbijaniu piłeczki kauczukowej o ścianę, mieszcząc się w liniach boiska w sposób, który maksymalnie utrudni przeciwnikowi odbicie piłki
Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Nie masz czasu na pieczenie chleba w domu, a może nie jesteś najlepszym piekarzem i wolisz nie zabierać się za pieczenie? Jeżeli chcesz poczuć smak wysokiej jakości domowego chleba, koniecznie musisz spróbować tego z Pstrągowej!