Katalog firm Press Rzeszów

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop
Maxdrop od marki Hasborg to innowacyjne urządzenie, które przeznaczone jest do użytku w małych oraz średnich zakładach produkujących ciastka. Maszyna jest jednogłowicowym, wielofunkcyjnym automatem, który umożliwia pracę z ciastem parzonym, kruchym, biszkoptowym, kokosowym czy muffinami. Zadaniem Maxdrop jest dozowanie rozmaitych ciastek - m.in. maczków, kokosanek, piegusków czy bez.

Maxdrop https://www.hasborg.pl/produkt/maxdrop.html to bez wątpienia urządzenie innowacyjne. Maszyna dostosowana jest do pracy z ciastami twardymi oraz półpłynnymi, dzięki czemu pozwala na produkcję wielu rodzajów słodkości. Automat został wyposażony w solidne wałki z nacięciami ze stali nierdzewnej. W podstawowej wersji Maxdrtop posiada specjalną listwę z obrotowymi dyszami o różnych końcówkach formujących. Co więcej, w konstrukcji maszyny zastosowano moduł odpowiadający za podnoszenie stołu, działający w oparciu o mimośrody. Cały system działa bezawaryjnie, wydajnie i energooszczędnie.

Zaletą automatu Maxdrop jest możliwość pracy w dwóch trybach - szybkim oraz wolnym. Do pracy w trybie wolnym potrzebny jest tylko jeden operator i jego obowiązkiem jest dokładanie tac w przedniej części maszyny. W tym przypadku proces formowania ciastek przebiega w czasie transportu tacy. Z kolei do pracy w szybkim trybie konieczne są dwie osoby. Jedna z nich musi podawać tace z tyłu, a druga odbierać je z przodu. Maxdrop umożliwia produkcję ciasteczek o wielu formach, kształtach czy długościach. Dodatkowo, zastosowanie systemu obniżania wysokości stołu zapewnia możliwość produkcji wyrobów wielopoziomowych.

Wysokiej jakości Maxdrop posiada dotykowy panel sterujący w kilku językach, a także moduł WiFi, zapewniający stały kontakt z grupą serwisową oraz możliwość dokonywania zmian ustawień i napraw zdalnie, bez konieczności wyjazdu do klienta. Maxdrop umożliwia zapisywanie autorskich receptur na karcie SD i został wykonany z bardzo solidnej stali nierdzewnej.

POLECANE FIRMY

kartony archiwizacyjne Prawnik Rzeszów schody rzeszów

Inne porady w tym temacie

Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Czy squash ma szansę zostać dyscypliną olimpijską?

Squash http://squash-rzeszow.pl/  to dyscyplina sportowa, która polega na odbijaniu piłeczki kauczukowej o ścianę, mieszcząc się w liniach boiska w sposób, który maksymalnie utrudni przeciwnikowi odbicie piłki
Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Jak domowy chleb, to tylko z Pstrągowej

Nie masz czasu na pieczenie chleba w domu, a może nie jesteś najlepszym piekarzem i wolisz nie zabierać się za pieczenie? Jeżeli chcesz poczuć smak wysokiej jakości domowego chleba, koniecznie musisz spróbować tego z Pstrągowej!
Co o hotelach warto wiedzieć

Co o hotelach warto wiedzieć

Planujesz weekend poza miastem? Wyjeżdżasz służbowo i planujesz przedłużyć pobyt w hotelu, by pozwiedzać lokalne atrakcje? Wspaniale! Aktywny wypoczynek to doskonały sposób nie tylko na relaks, ale też edukację i podładowanie baterii.
Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maszyny do formowania ciastek - Maxdrop

Maxdrop od marki Hasborg to innowacyjne urządzenie, które przeznaczone jest do użytku w małych oraz średnich zakładach produkujących ciastka. Maszyna jest jednogłowicowym, wielofunkcyjnym automatem, który umożliwia pracę z ciastem