Katalog firm Press Rzeszów
Sklepy meblowe

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo z branży drzewiarskiej które na rynku istnieje od ponad 130 lat. Powołana w 1994 r. firma opiera się na dokonaniach i wiedzy Richarda Andersa, który w roku 1882 otworzył swój pierwszy tartak. Przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja utrzymała się do obecnej chwili, ale w usprawnionej formie. Dlatego też istniejące teraz interes odnosi sukcesy, stanowiąc jednego z liderów firm w branży drzewnej.

Odwiedź inne informacje powiązane z   Producent kantówki okiennej Richd. Anders :

 

Producent kantówki okiennej Richd. Anders to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, zajmuje się wytwarzaniem doskonałej jakości kantówek okiennych i drzwiowych, a także listew oraz paneli klejonych. Dodatkowo, zakład zajmuje się dystrybucją elementów klejonych na indywidualne zamówienie, a także dostarcza tworzywo do produkcji mebli. Uczestnicząc w wielu projektach, firma Richd. Anders zdołała zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcyjny. Do dyspozycji fachowców pozostają doskonale zaopatrzone hale i magazyny o całkowitej powierzchni   ok. 4,8 tys. m2. Infrastrukturę technologiczną tworzą także komory suszalnicze, parzelnia drewna oraz kotły grzewcze.

Produkcja wspomaga się o urządzenia do obróbki drewna najwyższej klasy. Dzięki temu osiągalne jest wytwarzanie drewna klejonego wg. norm europejskich.   Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska   posiada do dyspozycji certyfikaty jakości wyrobów, a w procesie produkcji wykorzystuje tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, dbając przy tym o ochronę przyrody i środowisko naturalne.

Serwisy internetowe dla  Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska :


Firma Richd. Anders Polska znajdująca się w Kańczudze na terenie woj. Podkarpackiego to nowoczesne przedsiębiorstwo, przodujący nad konkurentami dzięki podtrzymaniu wieloletniej tradycji i pasji do obróbki drewna.   Firma Richd. Anders   wytwarza najlepszej jakości kantówki w kształcie litery L i T, kantówki okienne, kantówki drzwiowe oraz płyty klejone i listwy, a także oferuje usługi z zakresu suszenia, obróbki i palenia drewna.

 
Richd.Anders zajmuje się produkcją półfabrykatów z drewna klejonego. Oferuje wysokiej jakości produkty takie jak kantówki, klejonki czy listwy. Wykonuje również usługi parzenia i suszenia drewna. Głównie współpracuje z klientami z branży meblowej i branży stolarki otworowej. Nowoczesny zakład produkcyjny tej rodzinnej firmy znajduje się w Kańczudze. Richd.Anders posiada aż 135 lat doświadczenia. Troszczy się o środowisko korzystając jedynie z certyfikowanych upraw drzewnych. Richd. Anders Polska to producent drewna klejonego. Firma powstała w 1994 roku i stanowi kontynuację ponad 135-letniej tradycji drzewiarskiej, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Działalność w branży rozpoczęła się w 1882 roku, gdy Richard Anders otworzył pierwszy tartak w miejscowości Ruciane na Pojezierzu Mazurskim — wtedy na dawnych Prusach Wschodnich. Doświadczenie biznesowe firmy oraz specjalistyczna wiedza o drewnie i jego obróbce to klucz do sukcesu. Producent drewna klejonego pozyskuje surowce z certyfikowanych lasów oraz innych odpowiedzialnych źródeł. Firma posiada nawet certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Klientom firmy Richd. Anders oferowana jest nie tylko profesjonalna obsługa, ale również wysoka jakość produktów oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Zakład produkcyjny Richd. Anders zlokalizowany jest w Kańczudze na Podkarpaciu — jego pracownicy specjalizują się w produkcji półfabrykatów z drewna klejonego warstwowo na potrzeby przemysłu stolarki otworowej oraz przemysłu meblarskiego. Co więcej, firma świadczy usługi z zakresu parzenia drewna, jego suszenia oraz obróbki o charakterze mechanicznym. Infrastruktura zakładu w Kańczudze umożliwia tworzenie kantówki okiennej oraz kantówki drzwiowej, której wykonanie zostało znacząco zmodyfikowane. W Richd. Anders wykonywane są kantówki sosnowe o profilu L i T, które pozwalają zmniejszyć straty w materiale w stosunku do kantówek tworzonych na rynku o przekroju prostokątnym. Co więcej, produkcja wspomnianych kantówek L i T pozwala nie tylko zaoszczędzić surowiec, ale również skraca czas produkcji okien, ponieważ eliminuje jedną z dwóch operacji obróbki konturów — poprawiona zostaje efektywność kosztowa oraz czas produkcji. W ofercie firmy Richd. Anders znajduje się również możliwość wykonania płyty klejonej, listwy, klejonki sosnowej, kantówki w kształcie profilu L i T, a także kantówki okiennej i drzwiowej.
Strona www: https://www.richd-anders.pl/
Adres:
ul. Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
woj. podkarpackie
Godziny otwarcia:
6.00 - 16.00
Telefon:
663338323
Ilość odwiedziń: 1256
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 4
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 10.07.2018
Ostatnia wizyta: 01.10.2023
kantówka kantówka okienna producent kantówki okiennej klejonka sosnowa producent drewna klejonego producent kantówki

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:Adam

ip: **.***.***.
Wysoka jakość produktów, polecam
ocena:

autor:Jarosław

ip: **.***.***.
Solidna firma, szczerze polecam.
ocena:

autor:Klient

ip: **.***.**.111
Współpraca z Richd. Anders Polska jest rewelacyjna. Dostarcza nam produkty do wykonywania mebli najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pełno klientów. Polecam współpracę z Richd. Anders Polska.
ocena:

autor:olaff

ip: **.***.**.111
Czy mozna zamówieć drewno klejone bezpośrednio od producenta ? potrzebuję kilka kantówek w

Na stronie Imeso podobają mi się szczególnie ich artykuły na temat urody oraz rożne filmiki.
Polecam, szybki i sprawny internet. W razie awarii szybka reakcja ze strony serwisantów.
Porządna pomoc drogowa w Rzeszowie - zawsze mozna na nich liczyć
Dzięki. Jesteście najlepsi. Polecam!!!

POLECANE FIRMY

Tonery Rzeszów
meble kuchenne rzeszów

POWiązane FIRMY

Internet Rzeszów D-COM.PL

Internet Rzeszów D-COM.PL

ul. Ignacego Paderewskiego 11B 35-328 Rzeszów woj. Podkarpackie
https://www.d-com.pl/
Ilość odwiedziń: 72
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 02.10.2023
Data dodania: 24.08.2023
dostawca internet... internet radiowy ... internet rzeszów internet światł...
WHITEBERG prawnik Rzeszów

WHITEBERG prawnik Rzeszów

ul. Rejtana 20A 35-310 Rzeszów woj. Podkarpackie
Whiteberg - kancelaria prawna w Rzeszowie - podejmuje się całościowej obsługi prawnej i podatk..
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 129
Ocena: 0
Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: 01.10.2023
Data dodania: 23.05.2023
prawnik Rzeszów kancelaria prawn... Whiteberg
Maszyny do paletowania LS-TECH

Maszyny do paletowania LS-TECH

ul. 218 38-121 Pstrągowa woj. Podkarpackie
Zakład produkcyjny LSTECH jest Polskim producentem maszyn urządzeń pakujących oraz urządzeń...
https://www.lstech.com.pl/
Ilość odwiedziń: 294
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 02.10.2023
Data dodania: 28.11.2022
maszyny pakujące systemy paletyzacji producent maszyn... producent system...
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa woj. Mazowieckie
Klinika chirurgii naczyniowej Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się
http://www.kliniki.warszawa.pl/firma/doppler-instytut-klinika-naczyniowa-warszawa.html
Ilość odwiedziń: 419
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 02.10.2023
Data dodania: 12.10.2022
flebolog warszawa klinika flebolog... Doppler Instytut... leczenie żylak...