Katalog firm Press Rzeszów
Sklepy meblowe

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska

Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska to przedsiębiorstwo z branży drzewiarskiej które na rynku istnieje od ponad 130 lat. Powołana w 1994 r. firma opiera się na dokonaniach i wiedzy Richarda Andersa, który w roku 1882 otworzył swój pierwszy tartak. Przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja utrzymała się do obecnej chwili, ale w usprawnionej formie. Dlatego też istniejące teraz interes odnosi sukcesy, stanowiąc jednego z liderów firm w branży drzewnej.

Odwiedź inne informacje powiązane z   Producent kantówki okiennej Richd. Anders :

 

Producent kantówki okiennej Richd. Anders to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, zajmuje się wytwarzaniem doskonałej jakości kantówek okiennych i drzwiowych, a także listew oraz paneli klejonych. Dodatkowo, zakład zajmuje się dystrybucją elementów klejonych na indywidualne zamówienie, a także dostarcza tworzywo do produkcji mebli. Uczestnicząc w wielu projektach, firma Richd. Anders zdołała zautomatyzować i unowocześnić zakład produkcyjny. Do dyspozycji fachowców pozostają doskonale zaopatrzone hale i magazyny o całkowitej powierzchni   ok. 4,8 tys. m2. Infrastrukturę technologiczną tworzą także komory suszalnicze, parzelnia drewna oraz kotły grzewcze.

Produkcja wspomaga się o urządzenia do obróbki drewna najwyższej klasy. Dzięki temu osiągalne jest wytwarzanie drewna klejonego wg. norm europejskich.   Producent drewna klejonego Richd. Anders Polska   posiada do dyspozycji certyfikaty jakości wyrobów, a w procesie produkcji wykorzystuje tylko i wyłącznie drewno z lasów objętych gospodarką planową, dbając przy tym o ochronę przyrody i środowisko naturalne.

Serwisy internetowe dla  Producent kantówki okiennej Richd. Anders Polska :


Firma Richd. Anders Polska znajdująca się w Kańczudze na terenie woj. Podkarpackiego to nowoczesne przedsiębiorstwo, przodujący nad konkurentami dzięki podtrzymaniu wieloletniej tradycji i pasji do obróbki drewna.   Firma Richd. Anders   wytwarza najlepszej jakości kantówki w kształcie litery L i T, kantówki okienne, kantówki drzwiowe oraz płyty klejone i listwy, a także oferuje usługi z zakresu suszenia, obróbki i palenia drewna.

 
Richd.Anders zajmuje się produkcją półfabrykatów z drewna klejonego. Oferuje wysokiej jakości produkty takie jak kantówki, klejonki czy listwy. Wykonuje również usługi parzenia i suszenia drewna. Głównie współpracuje z klientami z branży meblowej i branży stolarki otworowej. Nowoczesny zakład produkcyjny tej rodzinnej firmy znajduje się w Kańczudze. Richd.Anders posiada aż 135 lat doświadczenia. Troszczy się o środowisko korzystając jedynie z certyfikowanych upraw drzewnych. Richd. Anders Polska to producent drewna klejonego. Firma powstała w 1994 roku i stanowi kontynuację ponad 135-letniej tradycji drzewiarskiej, która była przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Działalność w branży rozpoczęła się w 1882 roku, gdy Richard Anders otworzył pierwszy tartak w miejscowości Ruciane na Pojezierzu Mazurskim — wtedy na dawnych Prusach Wschodnich. Doświadczenie biznesowe firmy oraz specjalistyczna wiedza o drewnie i jego obróbce to klucz do sukcesu. Producent drewna klejonego pozyskuje surowce z certyfikowanych lasów oraz innych odpowiedzialnych źródeł. Firma posiada nawet certyfikat FSC® (Forest Stewardship Council®) o numerze licencji FSC® C112419. Klientom firmy Richd. Anders oferowana jest nie tylko profesjonalna obsługa, ale również wysoka jakość produktów oraz innowacyjność oferowanych rozwiązań.

Zakład produkcyjny Richd. Anders zlokalizowany jest w Kańczudze na Podkarpaciu — jego pracownicy specjalizują się w produkcji półfabrykatów z drewna klejonego warstwowo na potrzeby przemysłu stolarki otworowej oraz przemysłu meblarskiego. Co więcej, firma świadczy usługi z zakresu parzenia drewna, jego suszenia oraz obróbki o charakterze mechanicznym. Infrastruktura zakładu w Kańczudze umożliwia tworzenie kantówki okiennej oraz kantówki drzwiowej, której wykonanie zostało znacząco zmodyfikowane. W Richd. Anders wykonywane są kantówki sosnowe o profilu L i T, które pozwalają zmniejszyć straty w materiale w stosunku do kantówek tworzonych na rynku o przekroju prostokątnym. Co więcej, produkcja wspomnianych kantówek L i T pozwala nie tylko zaoszczędzić surowiec, ale również skraca czas produkcji okien, ponieważ eliminuje jedną z dwóch operacji obróbki konturów — poprawiona zostaje efektywność kosztowa oraz czas produkcji. W ofercie firmy Richd. Anders znajduje się również możliwość wykonania płyty klejonej, listwy, klejonki sosnowej, kantówki w kształcie profilu L i T, a także kantówki okiennej i drzwiowej.
Strona www: https://www.richd-anders.pl/
Adres:
ul. Kolejowa 13
37-220 Kańczuga
woj. podkarpackie
Godziny otwarcia:
6.00 - 16.00
Telefon:
663338323
Ilość odwiedziń: 1134
Ilość kliknięć: 0
Komentarzy: 4
Ocena użytkowników:
Data dodatania: 10.07.2018
Ostatnia wizyta: 04.06.2023
kantówka kantówka okienna producent kantówki okiennej klejonka sosnowa producent drewna klejonego producent kantówki

OPINIE

Twoja ocena:
ocena:

autor:Adam

ip: **.***.***.
Wysoka jakość produktów, polecam
ocena:

autor:Jarosław

ip: **.***.***.
Solidna firma, szczerze polecam.
ocena:

autor:Klient

ip: **.***.**.111
Współpraca z Richd. Anders Polska jest rewelacyjna. Dostarcza nam produkty do wykonywania mebli najwyższej jakości, dzięki czemu mamy pełno klientów. Polecam współpracę z Richd. Anders Polska.
ocena:

autor:olaff

ip: **.***.**.111
Czy mozna zamówieć drewno klejone bezpośrednio od producenta ? potrzebuję kilka kantówek w

Rzetelna firma, godna polecenia. Odkąd zajęli się moim sklepem, znacznie zwiększyła się sprzedaż.
Sprzęt w niskiej cenie. Polecam.
Firma wykonała skuteczne pozycjonowanie mojej firmy. Polecam
Solidna firma. Zna się na swoim fachu.

POLECANE FIRMY

Tonery Rzeszów
Skleroterapia Warszawa
meble kuchenne rzeszów

POWiązane FIRMY

WHITEBERG prawnik Rzeszów

WHITEBERG prawnik Rzeszów

ul. Rejtana 20A 35-310 Rzeszów woj. Podkarpackie
Whiteberg - kancelaria prawna w Rzeszowie - podejmuje się całościowej obsługi prawnej i podatk..
https://www.whiteberg.pl/
Ilość odwiedziń: 21
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 03.06.2023
Data dodania: 23.05.2023
prawnik Rzeszów kancelaria prawn... Whiteberg
Maszyny do paletowania LS-TECH

Maszyny do paletowania LS-TECH

ul. 218 38-121 Pstrągowa woj. Podkarpackie
Zakład produkcyjny LSTECH jest Polskim producentem maszyn urządzeń pakujących oraz urządzeń...
https://www.lstech.com.pl/
Ilość odwiedziń: 176
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 03.06.2023
Data dodania: 28.11.2022
maszyny pakujące systemy paletyzacji producent maszyn... producent system...
Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

Doppler Instytut Klinika Naczyniowa Warszawa

ul. Josepha Conrada 24 01-922 Warszawa woj. Mazowieckie
Klinika chirurgii naczyniowej Doppler Instytut skupia wielu specjalistów zajmujących się
https://www.dopplerinstytut.pl/
Ilość odwiedziń: 236
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 03.06.2023
Data dodania: 12.10.2022
flebolog warszawa klinika flebolog... Doppler Instytut... leczenie żylak...
biedronka.pl

biedronka.pl

ul. Żniwna 5 62-025 Kostrzyn woj. Wielkopolskie
Najtańsze zakupy w dyskoncie  Biedronce, która jest blisko Ciebie . Biedronka posiada
https://www.najlepsze-gazetki-promocyjne.pl/sklepy/biedronka
Ilość odwiedziń: 244
Ocena: 0
Komentarzy: 1
Ostatnia wizyta: 03.06.2023
Data dodania: 09.09.2022
biedronka gazetki promocyj... promocje biedronka